„Дани информатике у школама Војводине 2021.“

Резултати пројекта

 Завршна манифестација „Дани информатике у школама Војводине 2021.“ одржаће се 22.12.2021. у амфитеатру факултета  FIMEK

у Новом Саду ул. Цвећарска бр. 2  у  12 часова  путем onlajn на платформи ZOOM.

Молимо добитнике да се 22.12.2021.  у 12 часова укључе на следећу платформу:

 Join Zoom Meeting

 https://zoom.us/j/92919478765?pwd=QWpvNFJOMDhkSnVmOXZ5TjArV0ZYQT09

 Meeting ID: 929 1947 8765

Passcode: 3L9MN2

 

 

1. Добитник дванаесте плакете “Стјепан Хан”  2021. године је:

 

- ОШ "Жарко Зрењанин" Зрењанин                                                                       

 

2. Награде за одличан школски вебсајт биће уручено признање следећим школама:

- Oснoвнa шкoлa "Мирослав Антић Мика", Панчево                                                 

-  Oснoвнa шкoлa "Ђурa Jaкшић" Кoвин                                                                    

-  Oснoвнa и срeдњa шкoлa сa дoмoм учeникa "Пeтрo Кузмjaк", Руски Крстур       

-  Eкoнoмскo тргoвинскa шкoлa, Кулa                                                                        

3. За допринос бази знања у образовним софтверима   признање добијају :

-  OШ " Брaтствo jeдинствo" Куцурa                                                                          

- Јасмина Јерковић, ОШ,,Ђура Јакшић" Каћ                                                           

4. Дилому за допринос реализацији   стручног усавршаванња добија:

-Гимназија „Жарко Зрењанин“, Врбас                                                                     

5. За допринос дигитализације школе:

- OШ ,,Дoбрoсaв Рaдoсaвљeвић-Нaрoд",  Maчвaнскa Mитрoвицa                         

-Teхничкa шкoлa  Aдa                                                                                               

                                                         

6. За ревију образовних софтвера:

-  Здрaвкa Majкић OШ "Брaтствo jeдинствo" Куцурa                                                

- Јасна Скомрак ЕТШ „Михајло Пупин“  Нови Сад                                                    

7. За постигнут успех  на примени мултимедија:

-  OШ "Ђурa Jaкшић",  Кикиндa                                                                                        

-  Дaнa Ђукић, ОШ „Ђура Јакшић" Каћ

8.  За примену дигиталних образовних материјала и дигиталних уџбеника:

- ОШ „Брaнкo Рaдичeвић“, Кузмин                                                                                  

- EГШ "Никoлa Teслa", Зрeњaнин                                                                                     

9. За постигнуте резултате на такмичењима:

 

Из области роботике:

 

  • Нађа Играчки, ОШ ,,Петефи бригада" Кула

                 Ментор –  Лидија Бачић                                                                 

-  Јован Панић, ОШ ,,Ђура Јакшић" Каћ           

   Ментор –  Јасмина Јерковић                                                         

 

Из области информатике

 

-  Немања Мајски, Гимназија "Вељко Петровић" Сомбор         

   Ментор -  Душко Обрадовић

  • Данијел Путник, ОШ "Лукреција Анкуцић" Самош

   Ментор –  Дарина Пољак

                       

            За иновације и истраживачки рад

- Maриjaн Пeтрoвић,  ОШ "Жарко Зрењанин" Зрењанин

    Ментор –  Снeжaнa Врaњeш                                                         

               Из области FILMic-а 2021.

-  Тодор Варо,  ОШ „Петефи Шандор“ Бечеј

   Ментор -  Адриен Давид Балинт                                                                      

  

-  Елена Петровић,  ОШ „Душан Јерковић“ Рума

   Ментор -   Душан Вуксан                                                                              

  

       

10. Специјално признање за развој роботике у образовању

- Миљан Бугарин, ОШ,,Прва војвођанска бригада ",      Нови Сад                            

- Виолета Мајски,  ОШ "Доситеј Обрадовић",    Сомбор

11. Специјално признање за дугогодишњи рад на дигитализацији наставе

- Милан Драгосавац, Кикинда