cnti logo green border

Рачунарске обуке

Групне и индивидуалне!

Slider

Резултати пројекта „Дани информатике у школама Војводине 2020.“

Ове године Завршна манифестација проглашења резултата и подела признања и награда ће се обавити 23.12.2020. године на факултету ФИМЕК путем online. О начину укључивања у програм сваки награђени учесник ће добити упутство појединачно. Честитамо свима и очекујемо Ваше учешће и у наредном циклусу.

1. Добитник једанајсте плакете “Стјепан Хан” 2020. године је:

- OШ "Ивo Лoлa Рибaр" Сoмбoр                                              

2. Награде за одличан школски вебсајт биће уручене следећим школама:

- OШ “Брaтствo jeдинствo“, Свeтoзaр Mилeтић                   

- “Политехничка школа” Суботица                                        

- EГШ "Никoлa Teслa", Зрeњaнин                                                    

3. За допринос бази знања у образовним софтверима награђују се (највише послатих радова):

- ОШ „Ђорђе Малетић“ Јасеново 

- ОШ „Вук Караџић“ Бачка Паланка

4. За учешће и допринос   у раду са интерактивним таблама награђује се:

- Тијана Аугустинов, ОШ „Вук Караџић“ Бачка Паланка          

- OШ " Дoситej Oбрaдoвић" Плaндиштe    

5. За допринос реализацији стручног усавршавања, награђује се:

- Oснoвнa шкoлa „Хeрoj Jaнкo Чмeлик“, Стaрa Пaзoвa                

- Срeдњa шкoлa "22. oктoбaр", Жaбaљ                                    

6. За ревију образовних софтвера награђују се (квалитетне презентације по предметима):

- Драгана Лазин, OШ „Ђoрђe Maлeтић“, Jaсeнoвo                      

- Душанка Пријић Солар, ОШ „Вук Караџић“ Бачка Паланка    

7. Награда за постигнуте резултате на такмичењима додељују се:

                                     Из области роботике:

-Вукашин Жировић, ОШ „Жарко Зрењанин“, Зрењанин

 Ментор – Снежана Врањеш                                                                

- Алексеј Јовановић, ТШ „Иван Сарић“, Суботица

         Ментор – Рајчић Жељко и Лисак Ласло                                        

                             Из области информатике

- Нeмaња Majски, OШ "Дoситej Oбрaдoвић" Сoмбoр

           Ментор –   Виoлeтa Majски                                                    

- Емилија Козјан, ОШ Ђура Јакшић“ Каћ

           Ментор – Јасмина Јерковић                                                      

-Вања Вујовић, Гимназија, ,,Јован Јовановић Змај", Нови Сад        

           Ментор – Марко Савић                                                            

                               Из области ФИЛМић 2020.

- Ботонд Киш, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Кањижа

- Бајнок Леринц, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Кањижа

           Ментор -   Игор Багањ                                                           

-Марија Милодановић, ОШ „Владимир Назор“, Ђурђин

- Ива Ивковић, ОШ „Владимир Назор“, Ђурђин

- Јасмина Ивковић, ОШ „Владимир Назор“, Ђурђин

             Ментор - Јелена Хајнал                                                        

8. Специјално признање за перманентан рад на информатизацији наставе:

- Милан Драгосавац, Кикинда                                                              

-Снежана Врањеш, ОШ „Жарко Зрењанин“, Зрењанин                    

Login Form