cnti logo green border

Рачунарске обуке

ЦНТИ, Нови Сад, Обуке
Информатичке обуке

Групне и индивидуалне!

Енергија је свуда око нас 2020. – завршна манифестација

Ове године Завршна манифестација  „Енергија је свуда око нас 2020.“ - проглашење резултата и подела признања и награда ће се обавити 21.1.2021. године у 11 часова на факултету ФИМЕК путем online. О начину укључивања у програм сваки награђени учесник ће добити упутство појединачно. Честитамо свима и очекујемо Ваше учешће и у наредном циклусу. Овим пројектом је постигнуто да се школе, наставници и ученици ангажују у реализацији задатака који су пројектом постављени са следећим темама:

  • Обновљиви извори енергије
  • Рационално коришћење енергије
  • Екологија, управљање отпадом и енергија

Учесници су имали могућност да реализују своје пројекте у следећим модалитетима:

  • Модели и макете
  • Ликовни радови
  • Литерарни састави
  • Мултимедијалне презентације

Ранг листа

Прва награда за школе

- ОШ „Петефи бригада“ Кула

- Meдицинсaкa шкoлa „Стeвицa Joвaнoвић“ Пaнчeвo

Прво место

Модели и макете

Основне школе

-  Александар Крунић, ОШ „Петефи бригаде“ Кула

Ментор -  Лидија Бачић                                        

-  Лука Булатовић,  ОШ”Ђура Јакшић” Каћ

Ментор -  Јасмина Јерковић                                   

 Средње школе

- Вукојевић Адриан, ТШ „9. мај“, Бачка Паланка

- Доленац Иван, ТШ „9. мај“, Бачка Паланка

Ментор -   Хложан Јанко      

Мултимедијалне презентације

Основне школе

- Невена Радић, ОШ „Ђура Јакшић“  Ковин

Ментор -    Маја Обрадовић Вукосављевић                              

- Александар Надаревић, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Сомбор        

Ментор -  Виолета Мајски                                      

Средње школе

-Тијана Дорошки, Карловачка гимназија, Сремски Карловци

 Ментор - Горан Јовишић                                                                                        

Литерарни радови

Основне школе

-    Јованка Џакула, ОШ „Душан Вукасовић Диоген“  Пећинци 

Ментор –    Миленко Чворков                       

-Јована Карић,  ОШ „Свети Сава“, Кикинда 

Ментор –   др Гордана Рацков,                         

Средње школе

- Сара Замуровић, Гимназија „Душан Васиљев“  Кикинда

Ментор – Снежана Замуровић                                       

- Јован Чолока,  Медицинска школа “Стевица Јовановић“, Панчево

Ментор –   Наташа Арамбашић                       

Ликовни радови

Основне школе

-Теодора Мунћан,  ОШ „Бранко Радичевић“ Вршац

Ментор -   Ненад Вукадиновић                     

-Милица Драганић,  ОШ „Бошко Палковљевић Пинки“, Стара Пазова

Ментор -   Марко Кљајић                               

Средње школе

-Михајло Танацков ,Гимназија „Душан Васиљев“  Кикинда

Ментор - Снежана Замуров                                  

Друго место:

Модели и макете

Основне школе

- Вукашин Жировић, ОШ ''Жарко Зрењанин'' Зрењанин

Ментор - Снежана Врањеш                                          

-Нађа Играчки  ОШ „Петефи бригаде“ Кула

Ментор -  Лидија Бачић                                        

Средње школе

-Александра  Струхарик,   ТШ „9. мај“ Бачка Паланка

-Стеван Бошков, ТШ „9. мај“ Бачка Паланка

 Ментор - Светлана Ерцег                                    

Мултимедијалне презентације

Основне школе

 -    Кристина Неда,     ОШ“Свети Георгије“  Уздин           

Ментор –  Ђоловић Костанца                                                         

-     Кaтaринa Teoдoрoвић , OШ „Др Бoшкo  Врeбaлoв“ ,  Meлeнци   

Ментор – Taњa Aгoтић

Средње школе

 -    Јован Чолока,  Meдицинсaкa шкoлa „Стeвицa Joвaнoвић“ Пaнчeвo       

 Ментор -  Милица Тројановић       

-    Aнђeлa Идвoрjaн,  Meдицинсaкa шкoлa „Стeвицa Joвaнoвић“ Пaнчeвo

 Ментор -  Mинoдoрa Чoлoкa

Литерарни радови

Основне школе

-Валентина Томић , ОШ „Душан Вукасовић Диоген“ Пећинци

Ментор – Миленко Чворков                                 

-Бесермењи Нада, ОШ „Братство јединство“ Куцура

Ментор – Јелена Русковски                                   

Ликовни радови

Основне школе 

-  Настасија Стевановић,  ОШ „Бранко Радичевић“, Вршац

Ментор - Ненад Вукадиновић                          

- Нoeми Гaл,  OШ „Пeтeфи Шaндoр”  Бeчej

Ментор - Maгдoлнa Шaндoр                               

Средње школе

-Лазар Момчиловић,  Економско-трговинска школа „Вук Караџић“ Стара Пазова

Ментор – Душанка Савић                                   

 - Дамир Павлик. Гимназија “Михајло Пупин“ Ковачица

Ментор –Романца Лупулеску                             

Треће место:

Модели и макете

Основне школе

- Лућиан Кокора,  ОШ“Свети Георгије“ Уздин

 - Денис Спариосу,  ОШ“Свети Георгије“ Уздин

Ментор  - Ђоловић Костанца                      

 -Андрија Паскаш , ОШ ''Жарко Зрењанин'' Зрењанин

Ментор -  Снежана Врањеш                               

Мултимедијалне презентације

Основне школе

-   Мина Врањеш, Основна школа „Бранко Радичевић“, Велико Средиште , Вршац

Ментор -   Ненад Вукадиновић                                               

-     Киш Ботонд, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Кањижа

Ментор -  Игор Багањ                                        

Средње школе

- Aлeксa Mиjић, Срeдњa тeхничкa шкoлa, Срeмскa Mитрoвицa

Ментор -  Зoрицa Рaнкoвић                                          

Литерарни радови

Основне школе

- Нина Галовић,  ОШ „Бранко Радичевић“  Велико Средиште, Вршац

Ментор -   Ненад Вукадиновић                      

-Анђела Секулић  ОШ  ,, Лукреција Анкуцић “ Самош

Ментор -   Јелена Миливојевић                                 

Ликовни радови

Основне школе

-Стeфaн Бajић , OШ „Дoситej Oбрaдoвић“  Ириг

Ментор -Сaњa Субa, 022/ 433-690 

 -Јован Панић, ОШ”Ђура Јакшић”, Каћ     

Ментор -Јасмина Јерковић                            

Средње школе

 - Данијела Филиповић, Гимназија “Михајло Пупин“ Ковачица

Ментор -Мишо Жјак                                             

-Mиa Бaдa, OШ „Пeтeфи Шaндoр”  Бeчej

Ментор - Maгдoлнa Шaндoр                               

Награде за масовност и групни рад

 -Maгдoлнa Шaндoр, наставник , OШ „Пeтeфи Шaндoр” Бeчej        

-Сaњa Субa, нaстaвницa ликoвнe културe,  OШ „Дoситej Oбрaдoвић“ Ириг,        

 -Снежана Врањеш, наставник, ОШ ''Жарко Зрењанин'',  Зрењанин                            

- Практични модели од рециклажних материјала и амбалажа,  ОШ „Ђура Јакшић“ Каћ

Ментор -  Јасмина Јерковић                             

-Марјан Иванов, професор, Средња техничка школа „Михајло Пупин“ Кула               

Login Form