cnti logo green border

Рачунарске обуке

ЦНТИ, Нови Сад, Обуке

Групне и индивидуалне!

Slider

Резултати Ревије кратког ђачког филма FILMić 2017.


Завршна манифестација Ревије кратког ђаког филма FILMić 2017. одржаће се 30.05.2017. у амфитеатру факултета FIMEK у Новом Саду ул. Цвећарска бр.2. са почетком у 11 часова.
Позивамо награђене ученике и њихове менторе да присутвују церемонији проглашавање резултата и додели награда и диплома.


Grand prix

Тим - TeoMil
Филмић - “Интернет памти све”
Гимназија “Таковски устанак “ Горњи Милановац
Ментор - Снежана Мијаиловић
Ученици:
- Кристина Глишовић
- Бојана Јанићијевић
- Наталија Лазић

Основне школе

Прва награда

Тим - Жаркови хуманитарци
Филмић - Херој Зрењанина
ОШ „Жарко Зрењанин” Зрењанин
Ментор - Снежана Врањеш
Ученици:
- Маја Артуковић
- Жељана Попов

Друга награда

Тим - Вукови трећаци
Филмић – “Јека”
ОШ ”Вук Караџић” Неготин
Ментор - Данијела Николић

Ученици:
- Матеја Павловић
- Никола Његушић
- Нина Симоновски

Трећа награда

Тим - Ученице ДМН
Филмић – “Лоше стране интернета”
ОШ”Вук Караџић” Црвенка
Ментор - Оливера Крстоношић
Ученици:
- Душица Трбовић
- Невена Трбовић
- Марија Корцеба

Специјалне награде

За режију

Тим - Крила
Филмић – “Кораком до победе”
ОШ “Свети Сава” Суботица
Ментор - Др. Миланка Станкић
Ученици:
- Немања Андрашић
- Јована Андрејић
- Драгомир Мијатов

За монтажу

Тим – Седмо један
Филмић - “Безбедност на интернету”
ОШ “Свети Сава” Бачка Паланка
Ментор - Снежана Фодора
Ученици:
- Невена Танасијевић
- Нађа Тодоров
- Милица Керкез

За идеју

Тим - Горанци
Филмић - “Добровољни давалац крви”
ОШ “Горан Остојић” Јагодина
Ментор - Сузана Карличић
Ученици:
- Илија Милентијевић
- Вељко Филиповић
- Мина Јосијевић
- Ена Милановић

Средње школе

Прва награда

Тим - МОБа 91Б
Филмић - “Херој мога града”
Електротехничка школа “Раде Кончар” Београд
Ментор - Небојша Текић
Ученици:
- Бојовић Милица
- Ивковић Олга
- Ђумић Бранислава

Друга награда

Тим - Henry Avery
Филмић - “Буди безбедан”
Гимназија Велика Плана
Ментор - Наташа Чичић
Ученици:
- Матија Миљковић
- Петар Јовановић
- Ненад Ђорђевић

Трећа награда

Тим - Трио фантастико
Филмић - Купуј паметно
Гимназија Велика Плана
Ментор - Снежана Милошевић
Ученици:
- Јелена Николић
- Милица Павловић
- Бојана Цонић

Специјалне награде

За сценарио

Тим - Фото секција
Филмић - Опасност на интернету
Школа за основно и средње образовање “ Милан Петровић” Нови Сад
Ментор - Вида Бркљач
Ученици:
- Данијела Газибарић
- Ратко Алексић
- Игор Харди

За идеју

Тим - Магдаа
Филмић – My skin
Гимназија “Таковски устанак “ Горњи Милановац
Ментор - Снежана Мијаиловић
Ученици:
- Кристина Марјановић
- Мина Вукомановић
- Вања Јанковић

За режију

Тим - Солфеђо91
Филмић - Шифра главу чува
Електротехничка школа “Раде Кончар” Београд
Ментор - Небојша Текић
Ученици:
- Арнолд Доротеј-Дадо
- Јевтић Ненад

За монтажу

Тим - 10ДаМ
Филмић - За моју здраву средину
Електротехничка школа “Раде Кончар” Београд
Ментор - Небојша Текић
Ученици:
- Давидидовић Давид
- Голубовић Миљан

Похвале

Тим - Eko trio
Филмић – ПЕТ за лепши свет
Гимназија Велика Плана
Ментор - Наташа Чичић
Ученици:
- Наталија Дојчиновић
- Никола Грковић
- Михајло Димитријевић

Тим - Одговорни ђачићи
Филмић - “Сеница у дворишту”
ОШ “Светозар Марковић” Доњи Нерадовац-Врање
Ментор - Лидија Новковић
Ученици:
- Јована Ристић
- Огњен Поповић
- Андреј Стајић

Тим - Тим 8-2
Филмић - “eTwinning је добар избор”
ОШ”Сремски фронт” Шид
Ментор – Наташа Миљановић
Ученици:
- Алекса Вилић
- Емилија Куртић
- Николина Манојловић

Тим - Чистачи планете
Филмић - “За моју здраву средину”
ОШ “Доситеј Обрадовић” Ириг
Ментор - Ана Спасојевић
Ученици:
- Светлана Антонијевић
- Николина Живанчевић
- Никола Продановић

Тим - Anonymus
Филмић - “Бити паметан на интернету”
ОШ “Милош Црњански” Жабаљ
Ментор - Игор Костовски
Ученици:
- Борислав Урбановиц
- Огњен Антониц
- Зорана Сариц
- Иван Капетанов
- Теа Нађ

Тим - Ђуринци
Филмић –Бити паметан на Интернету
ОШ “Ђура Јакшић” Кикинда
Ментор - Милан Драгосавац
Ученици:
- Мартин Мартоноши
- Анђелија Кнежевић
- Мила Комлушки

Login Form