Енергија је свуда око нас 2018.
Ранг листа

 

Прва награда за школе

- ОШ „ Др Јован Цвијић“ Зрењанин

- СTШ “Mихajлo Пупин” Кулa

Прво место

Модели и макете

Основнe школe

-Стефан Пољаков, ОШ,,Ђура Јакшић“ Каћ и ОШ,,Тоза Марковић“ Нови Сад
-Алекса Вла, ОШ,,Ђура Јакшић“ Каћ и ОШ,,Тоза Марковић“ Нови Сад
- Ментор - Јасмина Јерковић
                Даница Гаврилов

- Обједињен рад ЕКО СЕЛО, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“ Књажевац, Округ зајечарски,
-Ментор - Гордана Јаневска

Средње школе

- Слободан Стојисављевић, Пољопривредна школа Футог
Ментор - Станка Продановић

Мултимедијалне презентације

Основне школе

-Mилица Савковић, ОШ „Ђура Jакшић“ Кикинда
Мeнтoр - Милан Драгосавац

- Антуновић Милан, ОШ “Марија Трандафил“, Ветреник, Нови Сад
-Циндрић Лука, ОШ “Марија Трандафил“, Ветреник, Нови Сад
Meнтoр - Оливера Затезало,
              Мила Вишић,

- Ненад Шеат, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг
Ментор – Мирјана Бурсаћ

Средње школе

-Јована Шумовић, Техничка школа Стара Пазова
-Милица Стојић, Техничка школа Стара Пазова
Meнтoр - Скуп ментора

- Ивана Марчетић, Медицинска школа „Стевица Јовановић“ Панчево
Meнтoр - Минодора Чолока

Литерарни радови

Основне школе

- Андреја Ђурђевић ОШ „Змај Јова Јовановић“ Рума
Ментор – Сања Дражић

- Милица Томић, ОШ „Свети Сава” Кикинда
Ментор - Зита Херцег

- Немања Ђурђевић, ОШ „ Др Јован Цвијић“ Зрењанин
Ментор - Александра Радановић

Средње школе

- Андреа Инђић, Гимназија „Душан Васиљев“ Кикинда
Ментор - Снежана Замуровић

Ликовни радови

Основне школе

- Дуња Дроца, ОШ „Др Јован Цвијић“ Зрењанин
Ментор – Александара Радановић

- Андреа Вукојевић, ОШ „Ива Лола Рибар“ Нови Козарци
Ментор – Бранка Вукојевић

Средње школе

-Василије Џакула, Техничка школа „23 мај“ Панчево
-Катарина Вукомановић, Техничка школа „23 мај“ Панчево
Ментор – Драгана Вучић

Друго место:

Модели и макете

Основнe школe

- Немања Мајски, ОШ “Доситеј Обрадовић“ Сомбор
Ментор - Виолета Мајски

-Тамаш Александра, ОШ „Свети Георгије“ Уздин
- Иван Радић, ОШ „Свети Георгије“ Уздин
Ментор - Даниел Суса,
              Романца Лупулеску

Средње школе

- Стефан Ђорђевић, СТШ „Михајло Пупин“ Кула
- Алекса Костелник, СТШ „Михајло Пупин“ Кула
-Мијат Пурић, СТШ „Михајло Пупин“ Кула
Ментор - Дарко Паповић

Мултимедијалне презентације

Основне школе

-Максим Вујнић, ОШ ,,Светозар Марковић Тоза”, Нови Сад
Ментор - Јелена Ћосић

- Катарина Дупор, ОШ „Душан Јерковић“ Рума
Ментор - Душан Вуксан

Средње школе

- Сабина Јусић, Економско-трговинска школа, Кикинда
Мeнтoр -Тања Радованов

- Милица Миздрак, Медицинска школа “Стевица Јовановић“, Панчево
Мeнтoр – Минодора Чолока

Литерарни радови

Основне школе

- Мина Станојев, ОШ „Др Јован Цвијић“ Зрењанин
Ментор - Јелена Радмановић Бојанић

- Катaрина Пуповац, ОШ „Ђура Јакшић “ Зрењанин
Ментор: Биљана Перин

Средње школе

- Емилија Косић, Гимназија „Душан Васиљев“ Кикинда
Ментор - Снежана Замуровић

Ликовни радови

Основне школе

- Матија Гросу, ОШ „Свети Георгије“ Уздин
Ментор - Татјана Романов

Средње школе

- Мила Јанкелић, Гимназина „Душан Васиљевић“ Кикинда
Ментор - Снежана Замуровић

Треће место:

Модели и макете

Основнe школe

- Шарањи Валентин, ОШ „Серво Михаљ“ Мужља
Ментор - Терек Ангела Рециклажа

-Ненад Васиљевић, ОШ ,,Тоза Марковић“ Нови Сад
Ментор - Даница Гаврилов

Средње школе

- Предраг Стојадинов, Хемијско – медицинска школа Вршац
-Антовић Катарина, Хемијско – медицинска школа Вршац
Ментор - Бојан Радека

Мултимедијалне презентације

Основне школе

- Мирослава Глигоревић, ОШ „Вук Караџић“, Адашевци, Општина Шид
Мeнтoр – Слободан Обрадовић

-Срђан Кнежевић, ОШ ''Жарко Зрењанин'' Зрењанин
Ментор - Снежана Врањеш

Средње школе

- Јован Чолока, Медицинска школа “Стевица Јовановић“, Панчево
Meнтoр - Минодора Чолока

-Сабина Јусић, Економско-трговинска школа, Кикинда
Meнтoр -Тања Радованов

Литерарни радови

Основне школе

- Ива Павловић, ОШ „Славко Родић“ Бачки Јарак
Ментор - Јелена Вејин

- Даница Станковић, ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“ Књажевац
Ментор - Гордана Јаневска

- Ива Аџић, ОШ“Др Јован Цвијић“ Зрењанин
Ментор - Гордана Лазић

Ликовни радови

Основне школе

- Братислав Крстоношић, ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда
Ментор – Биљана Надомачки

Средње школе

- Марио Острогонац, Хемијсо технолошка школа, Суботица
Ментор - Светозар Токовић

-Тамара Недељковић Гимназија Нови Кнежевац
Ментор - Игор Савићевић

Награде за масовност и групни рад

-Групни рад ученика ОШ,,Ђура Јакшић“ из Каћа 5.,6. и 8. разреди
Ментор - Весна Шћепановић

- Ученици 3/2 одељења, ОШ „Свети Георгије“, Уздин
Ментор - Татјана Романов

-Ученици 3. разреда, ОШ ,,Лукреција Анкуцић“ Самош, Ковачица
Ментори - Надица Мошоринац
              - Гордана Илић

- Ученици 4. разреда ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“ Књажевац
Ментор - Гордана Јаневска

-Ментор - Драгана Бањац и Наташа Мајстровић, ОШ “Змај Јова Јовановић“ Рума

Деца са посебним потребама

- ОШ "6. октобар" Кикинда, VII 1 и Одељење ученика са умереним и тежим сметњама
Ментор - Срђан Стојановић
              Весна Влајков