У уторак, 6.03.2012. године у 12 часова на Економском факултету у Новом Саду, Др Симе Милошевића 16, 21000 Нови Сад (кликни да видиш мапу) одржаће се завршна свечаност и додели награда најуспешнијим школа, професорима и ђацима у акцији Дани информатике у школама Војводине. Том приликом најбољој школи из подручја информатике по други  пут биће уручена плакета „Стјепан Хан“ по имену доајена из области  информатике. Покровитељи пројекта су Покрајински  секретаријат за образовање управу и националне заједнице и Економски факултет из Суботице.

У ovom циклуцу акције 2011 за најуспешнију школу у укупном пласману проглашена је Техничка школа из Кикинде која ће бити други носилац плакете „Стјепан Хан“.

ОШ "Свети Сава", Кикинда награђује се за изузетан допринос на пољу стручних усавршавања просветних радника.

ОШ "Вук Караџић", Црвенка се награђује за велики допринос бази знања радовима својих професора у подпројектима Ревија образовних софтвера и Креативна употреба интерактивне табле.

Награда за успешно менторство за професоре који су имали највише успеха на такмичењима из информатичких области са својим ученицима:  

  • Из области роботике: 
    Ђоко Крсмановић, Средња техничка школа, „Никола Тесла“, Сремска Митровица
  • Из области програмирања:
    Саша Тошић, Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад
  • Из области мултимедија:
    Слађана Калањ, ОШ „Петар Петровић Његош“, Врбас

За најбољи лични доринос Бази знања образовним софтверима личне израде награђује се:

  • Јованка Терзић, Гимназија "Исидора Секулић", Нови Сад

За учешће и допинос бази знања уобразовним софтверима награђују се

  • Гордана Васић, ОШ „Бранко Радичевић“, Уљма 
  • Саво Келић, ОШ „Растко Немањић - Свети Сава“, Стара Пазова 
  • Зоран Шиник, ОШ „Вук Караџић“, Бачка Паланка 
  • Љубомир Замуровић, Гимназија “Душан Васиљев“, Кикинда

За учешће и допинос бази знања образовним софтверима прилагођеним употреби у раду са интерактивним таблама награђују се:

  • Татјана Миладиновић, ОШ "Вук Караџић", Црвенка 
  • Мирјана Сандић, ОШ "Вук Караџић", Црвенка 


За упешно учешће на такмичењу у категорији Мултимедијалне презентације биће додељене награде најбољим ученицима:  

  • Александар Јанчикин, ОШ „10. октобар“, Суботица
  • Александра Раичевић, ОШ „20. октобар“, Сивац
  • Александра Стаменковић, ОШ „Никола Тесла”, Винча
  • Ана Николашевић, ОШ „Никола Тесла“, Нови Сад
  • Данило Новаковић, ОШ „Петар Петровић“, Врбас
  • Душан Миловановић, ОШ „Светозар Марковић“, Крагујевац
  • Фехер Петра, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Кањижа
  • Јована Перовић, ОШ „Петар Петровић“, Врбас
  • Каваи Конрад, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Кањижа
  • Марина Крак, ОШ „Васа Стајић“, Нови Сад
  • Милана Павићевић, ОШ „Петар Петровић“, Врбас
  • Николић Милица, ОШ „Иван Милутиновић“, Вишњица
  • Стефан Стојановић, ОШ „Вожд Карађорђе“, Лесковац
  • Владимир Јанков, ОШ „Александар Сабовљев“, Ечка