cnti logo green border

Рачунарске обуке

ЦНТИ, Нови Сад, Обуке

Групне и индивидуалне!

Slider

У четвртак, 21.01.2016. године у 12 часова у холу зграде Владе Војводине одржаће се завршна манифестација пројекта Енергија је свуда око нас за 2015. годину. Том приликом биће подељне награде и признања успешним ученицима наставницима и школама.

Покровитељи пројекта су Пoкрajински сeкрeтaриjaт зa oбрaзoвaњe, прoписe, упрaву и нaциoнaлнe мaњинe – нaциoнaлнe зajeдницe, Фaкултeт зa eкoнoмиjу и инжeњeрски мeнaџмeнт и Грађевинска индустрија „Симпролит“ из Београда, а реализатор Центар за развој и примену науке, технологије и информатике.

Ученици који су награђени из области модела и макета треба да донесу експонате и да их поставе у холу на предвиђене површине.

Награђени ученици и њихови ментори треба да стигну око 11 часова како би се извршиле непосредне припреме за званични део програма.

Прва награда за школе

  • Техничка школа „Михајло Пупин“, Кула
  • ОШ "Жарко Зрењанин", Зрењанин

Прво место:

Модели и макете

Основнe школe

Млађи узраст

  • Богдан Ковачевић, ОШ „Др Јован Цвијић“, Зрењанин

Ментор - Данијела Попов

Старији узраст

  • Тијана Катић, ОШ „Душан Јерковић“, Рума

Ментор - Душан Вуксан

 

Средње школе

  • Марко Ђалић, ТШ „Михајло Пупин“, Инђија

Ментор - Лемајић Душан

Мултимедијалне презентације

Основне школе

  • Лидија Молнар, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Ириг

Meнтoр – Мирјана Бурсаћ

  • Милица Илкић, ОШ „Ђура Јакшић“, Кикинда

Мeнтoр - Милан Драгосавац

Литерарни радови

Основне школе

Млађи узраст

  • Миња Средановић, ОШ „Петефи бригада“, Кула

Мeнтoр - Снежана Кнежевић

Старији узраст

  • Шили Антонија, ОШ „Фејеш Клара“, Кикинда

Ментор – Момић Виолета

 

Средње школе

  • Милица Тодоровић, Хемијско медицинска школа Вршац

Meнтoр – Богданка Угљешић

Ликовни радови

Основне школе

Млађи узраст

  • Вукашин Константинов, OШ "Свети Сава", Кикинда

Ментор - Светланa Суботички

Старији узраст

  • Страхиња Сејфовић, ОШ "Петефи Бригада", Кула

Ментор - Лидија Барна

 

Средње школе

  • Катја Момчилов, Гимназија „Душан Васиљев“ Кикинда

Ментор – Снежана Замуровић

Друго место:

Модели имакете

Основнe школe

Млађи узраст

  • Иван Гаћиновић, ОШ „Јован Цвијић“ Зрењанин

Ментор - Љиљана Крстић Јованов

Старији узраст

  • Слободан Вујичић, ОШ „Георгије Попов“ Руско Село

Ментор – Ерно Сатлер

 

Средње школе

  • Борис Злох, Техничка школа „23. Мај“ Панчево
  • Драгана Лазаревић, Техничка школа „23. Мај“ Панчево

Ментор - Милка Тирнанић

Мултимедијалне презентације

Основне школе

  • Тамара Боротник, ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Мeнтoр - Далиборка Радомировић

Литерарни радови

Основне школе

Млађи узраст

  • Јован Гаћиновић, ОШ „Јован Цвијић“ Зрењанин

Мeнтoр – Љиљана Крстић Јованов

Старији узраст

  • Стафан Ђоловић, ОШ „Свети Георгије“ Ковачица

Мeнтoр – Марија Трајковић

  • Кристина Јованов, ОШ "Жарко Зрењанин" Зрењанин

Ментор - Eмилија Ћоровић

 

Средње школе

  • Будимир Герић, Прехрамбена средња школа Чока

Мeнтoр - Илдико Хорват Бабински

Ликовни радови

Основне школе

Млађи узраст

  • Ања Хајнцик, ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда

Ментор - Јадранка Стојков

Старији узраст

  • Ивана Шестак, ОШ "Иса Бајић", Кула

Ментор – Валентина Лабовић

 

Средње школе

  • Марко Младеновски, Техничка школа „23. Мај“
  • Владимир Димић
  • Богољуб Павлов

Ментор - Глишић Слађана

Треће место:

Модели и макете

Основнe школe

  • Миа Попов, ОШ „Др Јован Цвијић“ Зрењанин

Ментор – Љиљана Калембер

  • Теодор Курјак ОШ "Жарко Зрењанин" Зрењанин

Ментор - Снежана Врањеш

  • Група ученика, ОШ „Јован Поповић“ Кикинда

Ментор - Светлана Павловић

 

Средње школе

  • Акош Шерфезе, Хемијско – прехрамбена средња школа Чока

Ментор - Илдико Хорват Бабински

Мултимедијалне презентације

Основне школе

  • Анелиа Бабуц, ОШ „Свети Георгије“ Уздин

Мeнтoр - Романца Лупулеску

  • Сабина Суханек, ОШ „Млада поколења“ Ковачица

Meнтoр – Евка Омаста

Литерарни радови

Основне школе

  • Александра Ћурчин, ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда

Мeнтoр – Марија Вујиновић

  • Оливера Чакан, ОШ „Петефи бригада“ Кула

Мeнтoр - Татјана Вјештица

Ликовни радови

Основне школе

  • Алекса Младеновић, ОШ „Ђура Јакшић“, Каћ

Ментор – Јелена Кљакић

  • Милица Лемајић, ОШ "Бошко Палковљевић Пинки", Стара Пазова

Ментор - Ирена Ивовић

Специјалне награде и похвале

За колекцију радова у дигиталној форми

  • Владимир Цап, ОШ „Ђура Јакшић“, Каћ

Ментор - Јасмина Јерковић

 

Награде за масовност

  • Снежана Замуровић за колекцију радова, Гимназија „Душан Васиљев“ Кикинда
  • Светланa Суботички, OШ "Свети Сава", Кикинда за колекцију ликовних радова
  • Лидији Барна, ОШ "Петефи Бригада", Кула, за експеримент и избор ликовних техника
  • Валентини Лабовић, ОШ "Иса Бајић", Кула за колекцију ликовних радова

 

Спeциjaлнa нaгрaдa зa ликовно решење - Идејно решење за мурал

  • Ана Живанов, ОШ “Жарко Зрењанин“ Зрењанин
  • Горан Лукић, ОШ “Жарко Зрењанин“ Зрењанин

Ментор - Хајналка Ђокић

 

Специјална награда за менторе

  • Снежана Врањеш, ОШ "Жарко Зрењанин" Зрењанин за анимирање школе на реализацији пројекта
  • Ибојка Ерић, ОШ „Жарко Зрењанин“ Зрењанин за пројекат о рециклажи
  • Светлана Павловић, ОШ „Јован Поповић“ Кикинда за колекцију радова у Google Sketchap - у

 

Спeциjaлнa нaградa зa макету Соларно насеље

  • Драгана Савић, Мелиса Мркоњић, Вуковић Ана, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг

Ментор – Мирјана Бурсаћ 

 

Специјална награда за радове из области управљање отпадом

  • OШ "Свети Сава", Кикинда

Login Form