Резултати пројекта „Дани информатике у школама Војводине 2019.“

  1. Добитник десете плакете “Стјепан Хан” 2019. године је:

-Електротехничка и грађевинска школа - Зрењанин

  1. Награде за одличан школски вебсајт биће уручене следећим школама:

- ОШ “Бранко Радичевић” - Стапар
- ОШ „Никола Тесла“ - Липар
- Средња машинска школа – Нови Сад

  1. За допринос бази знања у образовним софтверима, награђују се:

 -ОШ “Карас Каролина” - Хоргош
 -Техничка школа „Иван Сарић“ – Суботица
 -ШОСО„Милан Петровић“ са домом ученика - Нови Сад

  1. За најуреднији електронски портфолијо:

-Аленка Орешчанин, ОШ „Марија Трандафил“ - Ветерник

  1.  За учешће и допринос у раду са интерактивним таблама, награђује се:

- ОШ „Мара Јанковић“ - Кусић

  1.  За допринос реализацији стручног усавршавања , награђује се:

- ОШ „Мора Карољ“ - Сајан

  1. За ревију образовних софтвера, награђују се :

- Драгана Лазин, ОШ "Ђорђе Малетић" - Јасеново

- Синиша Ђулафић, ОШ „ Миша Стојковић“ – Гај

- Биљана Јеличић, ОШ „Марија Трандафил“ – Ветерник

-Верица Вукадин, Прехрамбено, шумарска и хемијска школа – Сремска  Митровица

-Фрања Молнар, Прехрамбено, шумарска и хемијска школа – Сремска  Митровица

  1. Награда за постигнуте резултате на такмичењима додељују се:

Из области роботике:

-Стефан Пољаков, ОШ „Ђура Јакшић“ - Каћ
Ментор – Јасмина Јерковић

- Лазар Зубовић , ОШ „Иво Лола Рибар“ - Сомбор
Ментор – Каталин Ђурђев

-Јован Драгичевић, ОШ „Прва Војвођанска бригада“ – Нови Сад
Ментор – Миљан Бугарин

Из области информатике

- Немања Мајски, ОШ „Доситеј Обрадовић“ - Сомбор
Ментор – Виолета Мајски

-Тадија Шебез, Гимназија „Јован Јовановић Змај“ - Нови Сад
Ментор – Марко Савић

За иновације

- Арон Папајчук, ОШ „Петефи Бригада“ - Кула
Ментор – Лидија Бачић

- Душан Симић, Гимназија „ Јован Јовановић Змај“ – Нови Сад

- Владимир Крсмановић, Гимназија „ Јован Јовановић Змај“ – Нови Сад

Ментор – Зорица Бошков

Из области FILMic-а 2019.

- Иван Милодановић, ОШ „Сечењи Иштван“ - Суботица
- Кристофер Иванић, ОШ „Сечењи Иштван“ - Суботица
   Ментор – Владимир Милодановић

-Викторија Коцић, Медицинска школа „7. Април“ – Нови Сад

   Ментор – Зоран Серафимовски

  1. Специјално признање за перманентан рад на информатизацији:

- Милан Драгосавац - Кикинда

- ОШ "Жарко Зрењанин" - Нови Сад