filmic logo 2012 6

Завршна манифестација ревије кратког ђачког филма ФИЛМић 2016. одржаће се 27.05.2016. у амфитеатру факултета ФИМЕК у Новом Саду улица Цвећарска бр.2. са почетком у 12 часова.

Позивамо награђене ученике и њихове менторе да присуствују церемонији проглашавање резултата и додели награда и диплома.

Основна школа

Прва награда

Тим - Филмска радионица
Филмић - Херој мога града
ОШ „Душан Јерковић“, Инђија
Ментор - Зорица Хелаћ
Ученици:

  • Јелена Карамарковић

Друга награда

Тим - Корачићи
Филмић - Досањани снови
ОШ ''СветиСава'', Суботица
Ментор - Миланка Станкић
Ученици:

  • Петра Циварић
  • Милана Прчић
  • Николина Којић

Трећа награда

Тим - Тим победници
Филмић – Екстра будућност у Милану – буди паметан на интернету
ОШ ''Сремски Фронт'', Шид
Ментор - Наташа Миљановић;
Ученици:

  • Милица Петковић
  • Бранислава Говорчин
  • Ђорђе Сарап

Специјалне награде

За режију

Тим - WEB WATCH
Филмић – Буди паметан на интернету
ОШ Горан Остојић, Јагодина
Ментор - Сузана Карличић
Ученици:

  • Лука Стојановић
  • Анастасија Вучковић
  • Анабела Лукић

За монтажу

Тим - Крила Товаришева
Филмић - Моја (дечја) права
ОШ „Милета Протић“, Товаришево
Ментор - Мирјана Којић
Ученици:

  • Паја Кећански
  • Олга Панић

За сценарио

Тим - WILL
Филмић - Буди паметан на интернету
Oсновна школа „Рада Шубакић“, Гружа
Ментор - Мирјана Ђурић
Ученици:

  • Вељко Перовић
  • Лидија Станојевић

За идеју

Тим - Жарковке правнице
Филмић - Моја (дечја) права
ОШ „Жарко Зрењанин“, Зрењанин
Ментор - Снежана Врањеш
Ученици:

  • Маша Туцић
  • Јана Павловић
  • Анастасија Брусин

Похвале

Тим - Млади еколози
Филмић - Здрава планета
ОШ Горан Остојић, Јагодина
Ментор - Сузана Карличић
Ученици:

  • Вељко Филиповић
  • Никола Илић
  • Неда Јовић

Тим - Свила тим
Филмић - Хероји мога града
ОШ „Бранко Радичевић“, Седларе
Ментор – Татјана Благојевић
Ученици:

  • Далиборка Митровић
  • Милан Маринковић
  • Предраг Михајловић

Тим - Три мускетара
Филмић - Бити паметан на интернету
ОШ „Милета Протић“, Товаришево
Ментор - Мирјана Којић
Ученици:

  • Жарко Станојев
  • Милош Ранисављев
  • Милан Кисо

Средња школа

Прва награда

Тим - Матеа
Филмић - Херој мог града
Гимназија Свети Сава, Београд
Ментор - Данијела Ћузовић
Ученици:

  • Матеа Токић

Друга награда

Тим - Трио фантастико
Филмић - Лоша страна интернета
Гимназија Велика Плана, Велика Плана
Ментор - Снежана Милошевић
Ученици:

  • Бојана Цонић
  • Јелена Николић
  • Милица Павловић

Трећа награда

Тим - Андреја Продакшн
Филмић - Бити пaмeтaн нa интeрнeту
Техничка школа, Инђија
Ментор - Алесандра Тарабић
Ученици:

  • Наташа Балог
  • Андреја Симић
  • Јован Тркуља

Специјалне награде

За монтажу

Тим - Сутраје нови дан
Филмић - Чиста средина у мојој глави
Електро-саобраћајна ТШ "Николе Тесла", Краљево
Ментор - Слободан Каличанин
Ученици:

  • Страхиња Бабић
  • Ненад Станојевић
  • Вељко Радовић

За идеју

Тим - Ендорфин
Филмић – Озонски омотач чувар живота на земљи
МТШ „14.октобар“, Краљево
Ментор - Гордана Петровић
Ученици:

  • Јован Живковић
  • Миљана Савић
  • Марија Марковић

За режију

Тим - 81C tim
Филмић - Бити паметан на Интернету
ЕТШ Раде Кончар, Београд
Ментор - Небојша Текић
Ученици:

  • Небојша Јеремић
  • Владимир Ђокић
  • Јован Вучуревић

Похвале

Тим - Лазар и Никола
Филмић - Драган Николић, живот и прича
Гимназија Свети Сава, Београд
Ментор - Данијела Ћузовић
Ученици:

  • Никола Тодоровић
  • Лазар Арсовић

Тим - 81B tim
Филмић - Зa мojу здрaву срeдину
ЕТШ Раде Кончар, Београд
Ментор - Небојша Текић
Ученици:

  • Дамјан Марковић
  • Јован Бошковић
  • Адам Ерић

Тим - Таленти
Филмић - Безбедност на интернету
Гимназија Борислав Петров Браца, Вршац
Ментор - Сузана Вемић
Ученици:

  • Мина Нешић
  • Ана Чупић
  • Миња Милошев

Партнер у учењу

logo pil

Пријатељ смотре

ПДИС

Logo PDIS2

Пријатељ смотре

УПИС

upis logo

Пријатељ смотре